تعداد بازدید: ۳۱۴
کد خبر: ۱۳۷۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۰ - 2022 14 June
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از سی‌امین روز متوالی بدون فوتی کرونا در فارس خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر سیدوحید حسینی گفت: به لطف خداوند متعال، استان فارس سی‌امین روز متوالی بدون فوتی کرونا را پشت سر گذاشت که این دستاورد، نتیجه تلاشهای خستگی‌ناپذیر مجموعه سلامت و پایبندی مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و انجام واکسیناسیون است.


او با تقدیر از اقدامات ارزشمند دولت سیزدهم و وزارت بهداشت در تأمین واکسن و انجام واکسیناسیون عمومی علیه کروناویروس، ادامه داد: استمرار روند کاهشی موارد ابتلا، بستری و فوت ناشی از کروناویروس در استان، با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و انجام واکسیناسیون همه شهروندان ارتباط مستقیم دارد. بنابراین غلبه بر این بیماری و رسیدن به روزهای پیش از شیوع کرونا، احساس مسئولیت تمام اقشار جامعه را می‌طلبد.


رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با قدردانی از تلاشهای خستگی‌ناپذیر اساتید، کارکنان و مدافعان سلامت استان در مبارزه با کروناویروس، اظهار کرد: بی‌تردید بدون مشارکت مردم و همکاری دستگاه‌های اجرایی استان، کنترل کامل این بیماری میسر نیست. بنابراین ضرورت دارد که مردم بیش از پیش با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در برابر این بیماری، مجموعه سلامت را یاری رسانند.


مسئول ارشد حوزه سلامت فارس همچنین از صدا و سیمای مرکز فارس و اصحاب رسانه به دلیل آگاهی‌بخشی هم‌استانی‌ها و اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف در راستای رعایت شیوه‌نامه های بهداشتی و انجام واکسیناسیون تشکر کرد.


دکتر سید وحید حسینی با اشاره به اهمیت واکسیناسیون علیه کروناویروس در مدیریت و کنترل این بیماری و ایجاد وضعیت مطلوب در استان، تأکید کرد: افرادی که تاکنون برای تزریق واکسن علیه کروناویروس و یا برای تکمیل واکسیناسیون خود مراجعه نکرده‌اند، هر چه سریعتر به مراکز انجام واکسیناسیون در سطح استان مراجعه و واکسن خود را دریافت کنند.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها