تعداد بازدید: ۱۶۰
کد خبر: ۱۳۷۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۶ - 2022 11 June
شایعاتی که در فضای مجازی منتشر شده صحت ندارد و شرایط همانند گذشته بوده و هیچ تغییری ندارد.
author
به گزارش: سایت خبری تحلیلی هورگان

طاهری مدیر  شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران- منطقه فارس با بیان اینکه هیچ ابلاغیه‌‌‌ای در خصوص حذف کارت سوخت جایگاه‌‌‌داران از چرخه عرضه بنزین نداشته‌‌‌ایم، اظهار داشت: شایعاتی که در فضای مجازی منتشر شده صحت ندارد و شرایط همانند گذشته بوده و هیچ تغییری ایجاد نشده است و قرار نیست از تیرماه کارت سوخت جایگاه‌‌‌داران برای سوخت‌گیری با نرخ آزاد حذف شود.

وی با تأکید بر اینکه هیچ تصمیمی در خصوص نرخ بنزین گرفته نشده و اخبار منتشرشده در فضای مجازی و رسانه‌‌‌ای کشور در این خصوص تکذیب می‌شود، تصریح کرد: تغییری در نحوه توزیع بنزین در جایگاه‌‌‌های عرضه سوخت ایجاد نمی‌شود و قیمت بنزین یارانه‌‌‌ای ۱۵۰۰ تومان و بنزین آزاد نیز همچنان ۳۰۰۰ تومان خواهد بود.

مدیرمنطقه فارس با بیان اینکه هیچ‌‌‌کدام از جایگاه‌‌‌ها اجازه تغییر قیمت بنزین را ندارند، گفت: اگر جایگاهی چنین کاری انجام دهد با جدیت برخورد می‌شود؛ بنابراین مردم نگران تغییر قیمت بنزین نباشند.

طاهری با تأکید بر اینکه سیستم سوخت‌‌‌رسانی مانند روال سابق خواهد بود و هیچ تغییری در برنامه‌‌‌ها ایجاد نشده و هرگونه تغییر و تحول از سوی شورای اطلاع‌‌‌رسانی دولت اعلام خواهد شد، اظهار داشت: جایگاه‌‌‌ها موظف به سوخت‌‌‌رسانی با قیمت‌های قبلی هستند و اگر موردی مشاهده شد به سامانه ۰۹۶۲۷ گزارش دهید.

منبع: تولیدی
نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها