تعداد بازدید: ۵۲۳
کد خبر: ۱۳۶۶۴
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۲ - 2022 01 June
با اعتبار فولاد:
با افتتاح این مخزن ۱۵۰۰ متر مکعبی مشکل آب جمعیت ۳۰۰۰ نفری شهر قطرویه مرتفع می‌شود.
روابط عمومی: مجتمع فولاد غدیر نی ریز

روز دوشنبه 9 خردادماه با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی عملیات اجرایی ساخت مخزن 1500 متر مکعبی ذخیره آب شرب شهر قطرویه آغاز شد.

محسن مصطفی‌پور مدیرعامل فولاد غدیر با اشاره کوتاهی بر اقدامات انجام شده این مجتمع در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی مهمترین شرط ورود فولاد غدیر در این حوزه را انجام کارهای ماندگار و با پشتوانه کارشناسی عنوان کرد و اظهار داشت: ما در برابر منافع مجتمع و سهامداران مسئول هستیم و منابع باید در محلی توزیع و تخصیص یابد که با توجه به محرومیت‌های منطقه ضرورت داشته باشد. 

فرهاد طهماسبی نماینده مردم نی‌ریز، استهبان و بختگان نیز در این مراسم با اشاره به هزینه کردن منابع فولاد غدیر نی‌ریز در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی در مواردی که کارآمدی بیشتری داشته باشد بر پرهیز از درخواست‌های ریز و بی‌فایده تأکید کرد و افزود: اقدامات فولاد غدیر باید منسجم و برنامه‌ریزی شده در راستای حل مشکلات مردم قطرویه و شهرستان نی‌ریز باشد. 

علی‌جان صادق‌پور مدیرعامل شرکت آبفا فارس نیز بحران کم آبی را مهمترین مشکل استان فارس عنوان کرد و ضمن تقدیر از اقدامات مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز در حوزه آب اظهار داشت: از این احساس مسئولیت و همگرایی باید قدردانی و ترویج شود . 

قرار است مخزن 1500 متر مکعبی ذخیره آب شرب شهر قطرویه با سرمایه‌گذاری مجتمع فولاد غدیر نی ریز برای بهره‌مندی جمعیت 3000 نفری این شهر ساخته شود.

غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۱
0
0
درود بر جناب نماینده عزیز شهرمان و رئیس عزیز فولاد نی ریز
نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها