تعداد بازدید: ۲۶۳
کد خبر: ۱۲۸۵۳
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۵ - 2022 25 April
رقابت‌های فوتسال جام رمضان امسال درحالی با دوسال وقفه برگزار شده که بیشتر تیمها در ترکیب خود از بازیکنان جدید و پدیده‌های آینده فوتسال نی‌ریز استفاده می کنند.

مجید پاکیزه دامن/ گروه ورزش:


مسابقات جام رمضان که می توان از آن به عنوان قدیمی و معتبرترین رقابت‌های فوتسال در نی‌ریز یاد کرد، امسال با نام سه بازیکن فقید محمود پورکانی، مسعود زارعی و علی خوش اقبال پنجشنبه 1 اردیبهشت آغاز شده و چهار تیم در شب اول هم به مصاف یکدیگر رفتند که نتیجه آن یک تساوی و یک پیروزی در این شب بود.

در اولین دیدار و افتتاحیه مسابقات، پویش پاسارگاد که از امیرمحمد کوهکن در رأس کادر فنی خود استفاده می‌کند به دیدار هایپر میچکا تیمی از منطقه آبادزردشت رفت که دو تیم در پایان به نتیجه تساوی 2 بر 2 دست یافتند.

هایپر میچکا با هدایت سعید زارع از مربیان جوان اما با سابقه در نی‌ریز اگرچه می‌توانست پیروز این بازی باشد، اما هوشیاری و ضدحمله‌های انفجاری بازیکنان پویش پاسارگاد خیلی سریع خوشحالی را از بازیکنان و کادر فنی هایپر میچکا پس گرفت تا دو تیم در تقسیم امتیازات رضایت دهند.

در این بازی سجاد زارع که بهترین بازیکن میدان بود برای هایپر میچکا هر دوگل تیمش را به ثمر رساند و سعید حامدی از روی نقطه پنالتی و علی دلپذیر گل‌های پویش پاسارگاد را به ثمر رساندند.

در دیگر بازی این شب، پرسپولیس دهچاه یکی از تیمهای همیشه آماده و حاضر در مسابقات فوتبال و فوتسال در نی‌ریز در رویارویی با پدیده تل مهتابی تن به شکست 4 به 3 داد تا علیرغم بازی درخشانش نتواند امتیازی کسب کند.

پدیده تل مهتابی نیز که همواره در مسابقات مختلف از بازیکنان دارای بُعد فنی بالا همچون برادران پروان در ترکیب خود سود می‌برد، توانست با درخشش میلاد، مسلم و میثم پروان این برتری را به حریف دیکته کند و پیروز این میدان باشد.

در این بازی مسلم پروان که بهترین بازیکن میدان بود دوگل و میلاد پروان و ایوب علیخانی هرکدام یک گل برای پدیده تل مهتابی به ثمر رساندند و علی خائف، محمد جواد محمدی و علی وطن پرست نیز برای پرسپولیس دهچاه موفق به گلزنی شدند.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها