تعداد بازدید: ۳۹
کد خبر: ۱۲۶۴۳
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵ - 2022 01 April

فرمانده انتظامی شهرستان نی‌ریز از کشف ۹۵ کیلو تریاک در بازرسی از یک کامیون حامل هندوانه خبر داد.

سرهنگ عظیم‌ا... کرمی اظهار داشت: مأموران انتظامی از خبری مبنی بر تردد یک دستگاه کامیون حامل مواد مخدر در یکی از محورهای مواصلاتی مطلع شدند و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، کامیون مورد نظر شناسایی و در ایست و بازرسی قطرویه جهت بررسی متوقف شد.

فرمانده انتظامی نی‌ریز گفت: در بازرسی از این کامیون که حامل بار هندوانه بود، ۹۵ کیلوگرم تریاک که در تعدادی از هندوانه‌ها جاسازی شده بود، کشف و در این رابطه ۲ قاچاقچی دستگیر شدند.

همچنین چند روز قبل نیز ۳۳۸ کیلو تریاک در بازرسی از دو دستگاه خودرو در شهرستان نی‌ریز کشف شد.

سرهنگ کرمی اظهار داشت: در راستای طرح برخورد با قاچاقچيان، مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر نی‌ريز حين كنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی كرمان - شيراز، در يک عمليات ضربتی به ۲ دستگاه كاميون و پژو پارس مشكوک شدند و دستور ايست را صادر كردند.

وی افزود: رانندگان قاچاقچی بدون توجه به دستور پليس و علائم هشدار دهنده، با افزايش سرعت فرار كردند.

فرمانده انتظامی نی‌ریز با بيان اين كه مأموران انتظامی پس از طی مسافتی تعقيب و گريز موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی هر دو خودرو را توقيف كنند، بيان كرد‌: در بازرسی از كاميون، ۱۹۸ كيلو و از پژو ۱۴۰ كيلو ترياک كشف شد.

سرهنگ کرمی با اشاره به اين كه در اين خصوص ۲ قاچاقچی حرفه‌ای دستگير و پس از سير مراحل قانونی روانه زندان شدند، عنوان داشت: برخورد با سوداگران مرگ به صورت ويژه در دستور كار اين فرماندهی است.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها