تعداد بازدید: ۱۵۰
کد خبر: ۱۲۵۸۹
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۰ - 2022 28 March
از امسال نظارت‌های کیفی در زنجیره تامین ایران‌خودرو با حساسیت بالایی صورت خواهد گرفت و طبق دستور ابلاغی، از قطعات با کیفیت پایین در خطوط تولید استفاده نخواهد شد.

ایران خودرو و سایپا از افرایش میزان گارانتی محصولات تولیدی خود از ابتدای سال 1401 خبر دادند.

به گزارش عصر ایران مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو از افزایش گارانتی محصولات این گروه صنعتی، به سه سال و پیمایش ۶۰ هزار کیلومتر طبق دستور رییس جمهوری خبر داد.

مهدی خطیبی، گروه صنعتی ایران خودرو را خودروساز پیشگام کشور در اجرای بند دوم فرمان هفتم از هشت فرمان رییس جمهوری دانست و گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۱ که مزین به نام «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» است، گارانتی تمامی محصولات این گروه صنعتی، از دو سال و ۴۰ هزار کیلومتر پیمایش، به سه سال و ۶۰ هزار کیلومتر پیمایش افزایش یافته است.

وی با بیان این که عزم ایران خودرو بر اجرای تمامی بندهای ابلاغی از سوی رییس جمهوری محترم متمرکز شده، تاکید کرد: از امسال نظارت‌های کیفی در زنجیره تامین ایران‌خودرو با حساسیت بالایی صورت خواهد گرفت و طبق دستور ابلاغی، از قطعات با کیفیت پایین در خطوط تولید استفاده نخواهد شد.

گروه خودروسازی سایپا هم هم از افرایش زمان گارانتی محصولات خود خبر داد.

مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا  اعلام کرد در راستای عمل به ۸ فرمان ابلاغ شده از سوی رئیس جمهور، مدت زمان گارانتی تمام محصولات خود را به ۳ سال (۶۰ هزار کیلومتر) افزایش می دهد.

 سیدمحمدرضا موسوی با اشاره به ارتقاء سطح خدمات، گفت:‌ در راستای ۸ فرمان ابلاغ شده از سوی رئیس جمهور و تاکید بر افزایش مدت زمان گارانتی خودروها با هدف جلب رضایت مردم، گروه خودروسازی سایپا، گارانتی تمام محصولات خود را ارتقاء می دهد.

او با بیان اینکه شاخص کیفی خودروهای تولیدی این مجموعه رو به بهبود است و این روند در ماه های آتی به صورت مستمر ادامه خواهد داشت، افزود: از سال گذشته گارانتی خودرو شاهین ۳ سال و یا ۶۰ هزار کیلومتر در نظر گرفته شد و این امر در مورد سایر محصولات در سال جاری اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در گروه سایپا، در سال جاری گارانتی سایر محصولات از جمله تیبا، ساینا و کوییک به ۳ سال و یا ۶۰ هزار کیلومتر افزایش خواهد یافت.

او گفت: پس از نهایی شدن الزامات مرتبط با افزایش مدت زمان گارانتی خودروها، نحوه اجرا این دستورالعمل به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد.

موسوی تاکیدکرد: رضایتمندی مشتریان همواره از برنامه های کلیدی گروه خودروسازی سایپا بوده است، لذا در سال جدید تلاش خواهد شد تا به تمام تقاضاهای مردمی، پاسخ داده شود

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها