تعداد بازدید: ۳۶۱
کد خبر: ۱۱۰۱۰
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۱ - 2021 28 October
در نشست مسئولان قطرویه با مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز مطرح شد:
ایجاد اشتغال یعنی رفع بیکاری، رفع بیکاری یعنی ایجاد درآمد، ایجاد درآمد یعنی رفاه اجتماعی و رفاه اجتماعی یعنی امنیت روانی
روابط عمومی مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز:
مدیرعامل مجتمع  فولاد غدیر نی‌ریز دوشنبه شب با بخشدار و اعضای شورای اسلامی شهر و بخش قطرویه دیدار و در جریان مشکلات و کمبودهای مردم این بخش قرار گرفت. 

دکتر محسن مصطفی‌پور در این جلسه ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) از حضور و توفیق خدمت‌رسانی به مردم شهرستان نی‌ریز و منطقه قطرویه ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: مهمترین هدف از راه‌اندازی مجتمع فولاد در این منطقه محرومیت‌زدایی بوده است و آنچه ما خود را به آن متعهد می‌دانیم این است که باید بیش از آنچه تا امروز انجام شده است در این مسیر گام برداریم تا در بهره‌برداری از کارخانجات تسریع شود.

وی با اشاره به برنامه‌های این مجتمع در بخش مسئولیت‌های اجتماعی در شهرستان نی‌ریز افزود: یقین بدانید اراده ما بر این است که تا جایی که امکان دارد از هیچ فعالیتی در این حوزه دریغ ننموده و عدالت را در توزیع این منابع در شهرستان نی ریز رعایت کنیم.

مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز در خصوص اشتغال‌زایی و جذب نیرو در این مجتمع گفت: مهمترین راهکار برای رفع بیکاری در منطقه تکمیل پروژه فولادسازی است تا فرصت‌های شغلی زیادی برای مردم شهرستان نی‌ریز ایجاد شود. 

مصطفی‌پور بومی بودن و وابسته بودن به خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران و نیروهای مسلح را پس از تخصص و تجربه، دو شاخصه مهم در بکارگیری نیرو در مجتمع فولاد غدیر عنوان کرد و افزود: راه حل اصلی مشکلات مردم منطقه فقط با افزایش فرصت‌های شغلی  ایجاد خواهد شد و ایجاد اشتغال یعنی رفع بیکاری، رفع بیکاری یعنی ایجاد درآمد، ایجاد درآمد یعنی رفاه اجتماعی و رفاه اجتماعی یعنی امنیت روانی.

وی درخصوص تأمین آب مورد نیاز مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز اظهار داشت: بررسی‌هایی به منظور اطلاع از پایداری آب سد چشمه عاشق انجام شده است و به موازات موضوع انتقال آب از خلیج فارس نیز در دست بررسی است. یقین داشته باشید که ما تأمین آب کشاورزی و زندگی مردم را مقدم بر تأمین آب کارخانه می‌دانیم و برای این موضوع راهکارهایی پیش‌بینی نموده‌ایم. 

مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز در پایان با اشاره به نقش مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز در توسعه  شهرستان نی‌ریز اظهار داشت: با بررسی وضعیت شهرهای صنعتی کشور و نقش مجتمع‌های صنعتی در ایجاد رفاه برای مردم می‌توان یقین داشت تکمیل زنجیره تولید فولاد در نی‌ریز موجب ایجاد رونق اقتصادی و رفاه اجتماعی در این شهرستان خواهد شد.

نگاه ویژه به حوزه مسئولیت‌های اجتماعی در منطقه، جذب نیروی انسانی، تأمین آب از سد چشمه عاشق و بحث آلایندگی مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز از جمله مهمترین محورهای سخنان مسئولان بخش قطرویه با مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز بود.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها