تعداد بازدید: ۲۱۴
کد خبر: ۱۰۸۳۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۱ - 2021 10 October
دبیر هیئت ورزش‌های همگانی و آمادگی جسمانی نی‌ریز از آغاز لیگ تندرستی در 24 مهر خبر داد.
شهین عباس‌‌نژاد گفت: لیگ امسال بر خلاف سال گذشته که فقط شامل جامعه ورزشی می‌شد برای همه اقشار مردم است. این لیگ قرار بود از 31 شهریور شروع شود اما به دلیل اربعین حسینی به تعویق افتاد و آغاز آن با هفته تربیت بدنی همزمان شد. این رقابتها به مدت 8 هفته به صورت مجازی ادامه خواهد داشت که برای شرکت در این مسابقه به سایت irantandorosti.ir مراجعه فرمایید.

وی اضافه کرد: در همین رابطه 29 شهریورماه جلسه‌ای برگزار شد که از شرکت‌کنندگان سال گذشته تقدیر و برای لیگ امسال برنامه‌ریزی شد.

نوشتنی است اولین دوره لیگ تندرستی با مشارکت ۳۵ هزار نفر از ۵۰۰ شهرستان پایان سال گذشته برگزار شد که برنامه‌های تمرینی ویژه دوران کرونا در منزل در اختیار مخاطبان قرار می‌گرفت و ‌شرکت کنندگان با اجرای این تمرینات وضبط ویدیو و ارسال به فدراسیون مورد کارشناسی و ارزیابی قرار می‌گرفتند. در دوره اول این لیگ در فارس شهرستان‌های شیراز و جهرم عناوین برتر را از آن خود کردند.

عباس‌نژاد گفت: بنا به پیشنهاد و درخواست استان 8 کمیته به کمیته‌های قبلی این هیئت اضافه شده که مسئولین6 کمیته آن نیز مشخص شده‌اند. به این ترتیب صفورا معدلی مسئول کمیته بازی‌های فکری، پگاه پیرو مسئول کمیته فرهنگی و هنری،‌ مهدی اسماعیلی و سمیه حدادان مسئول کمیته ورزش‌های روزانه، زهرا ابراهیمی مسئول کمیته ورزش و مادران، فائزه عابدی مسئول کمیته ادرات دولتی و نهادها و عاطفه پاکنیت مسئول کمیته حقوقی و انضباطی شدند.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها