تعداد بازدید: ۲۶۹
کد خبر: ۱۰۷۵۳
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱ - 2021 03 October
سالن تیراندازی نی‌ریز در حالی راه‌اندازی شده که هنوز هیچ سلاحی برای استفاده در آن وجود ندارد.
مجید پاکیزه‌دامن  /گروه ورزش

هادی دهقان دبیر سابق هیئت فوتبال و مسئول حال حاضر سالن ورزشی کوی سادات که سالن تیراندازی را در این مجموعه راه‌اندازی کرده می‌گوید: در سال 1389 طبق فیش‌های پرداختی که اسناد آن موجود است، مبلغ 2 هزار دلار به حساب فدراسیون تیراندازی جهت خرید دو اسلحه مسابقه‌ای پرداخت شد که در آن زمان علیرغم پرداخت هزینه، اسلحه‌ها تحویل نشد. 

در حال حاضر هیئت تیراندازی و اداره ورزش و جوانان پیگیر‌ اسلحه‌ها هستند ولی هنوز پاسخی از فدراسیون  و هیئت استان  دریافت نکرده‌اند.

به گفته وی، هزینه خرید در آن زمان توسط دو نفر بطور شخصی پرداخت شده  و قرار بر این بوده که یکی از آنها به هیئت تیراندازی اهدا شود.

دهقان ادامه داد: کسانی که می‌خواهند در رشته تیراندازی شرکت کنند، می‌تواند با اسلحه بادی شخصی خود از امکانات سالن تیراندازی استفاده کنند.

سالن تیراندازی نی‌ریز در مجموعه ورزشی کوی سادات در مکانی به طول 10 و عرض 7 متر راه افتاده که با سه خطِ آماده، قابل استفاده است و راه‌اندازی آن حدود 5 میلیون تومان هزینه داشته است.

این سالن با همکاری انجمن تیراندازی دانش‌آموزی آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان شهرستان راه‌اندازی شده و شرکت در آن محدودیت سنی خاصی ندارد.


نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها