به پایگاه خبری - تحلیلی هورگان خوش آمدید... هورگان یعنی محل زایش خورشید      
تعداد بازدید: ۳۷۶
print
send
کد خبر: ۱۰۷۴۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۲     -       2021 02 October
آئین تکریم و معارفه رئیس جدید اداره امور مالیاتی در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نی ریز، آئین تکریم و معارفه رئیس جدید اداره امور مالیاتی با حضور مراد هدایت فرماندار شهرستان نی ریز، حسن جوکار معاون مدیر کل امور مالیاتی استان در امور شهرستانها و حمیدرضا محمدابراهیمی معاون این اداره در امور مالیاتی شهرستان شیراز، در محل دفتر فرماندار برگزار شد. 

 درآئین این مراسم فرماندار نی ریز با اشاره به ظرفیت‌های صنعتی و سرمایه‌ای این شهرستان بر ظرافت و دقت در امر وصول مالیات و مراعات مؤدیان در این شرایط دشوار اقتصادی و بیماری کرونا تأکید کرد و خاطر نشان کرد: مدیران خدوم و قانونمند همیشه دغدغه رضایتمندی مردم را دارند لذا تکریم ارباب رجوع، رعایت شأن مراجعان و پاسخگویی سریع به مودیان در ادارات مالیاتی باید مورد توجه قرار گیرد.

وی به نقش مالیات در توسعه و پیشرفت کشور اشاره نمود و گفت: پرداخت مالیات باعث رشد و پیشرفت کشور می‌شود و بسیاری از پروژه‌ها از محل درآمدهای مالیاتی اجرائی می‌شود و همچنین  رونق اقتصادی، تحقق عدالت اجتماعی، افزایش خدمات و عمران و آبادانی شهرستان در گرو مشارکت مردم و پرداخت مالیات است.

در پایان جلسه عیسی عباسی به عنوان سرپرست جدید امور مالیاتی شهرستان  نی ریز معرفی و از خدمات  چندین ساله ذوالفقار عباسی در دوره ریاست ایشان در امور مالیاتی  نی ریز، تشکر و قدردانی گردید.

شایان ذکر است عیسی عباسی از اهالی شهرستان قیرو کارزین، دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت صنعتی با 24 سال سابقه خدمت که از سال 93تا 97 رئیس اداره مالیاتی شهرستان مهر و ازسال 97 تاکنون نیز ریاست اداره امور مالیاتی شهرستان قیرو کارزین را به عهده داشته است.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد