تعداد بازدید: ۴۹۵
کد خبر: ۱۰۷۲۲
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹ - 2021 27 September
فرمانداری شهرستان نی‌ریز با کسب رتبه عالی به عنوان فرمانداری برتر معرفی گردید.
روابط عمومی فرمانداری: برابر ارزیابی انجام شده وزارت کشور در سال ١٣٩٩ فرمانداری شهرستان  نی‌ریز با کسب رتبه عالی به عنوان فرمانداری برتر معرفی گردید.

هدایت فرماندار نی‌ریز در این خصوص گفت: هر ساله تمامی فرمانداری‌های کشور بر اساس شاخص‌های ٨گانه  اختصاصی  وزارت کشور شامل:  ارتقا امنیت پایدار داخلی، توسعه مشارکت و نشاط سیاسی، هماهنگی امور اجتماعی، توسعه شهری و روستایی، ارتقاء مدیریت بحران، هماهنگی امور اقتصادی، برنامه‌ریزی و پشتیبانی، ارتقاء سلامت اداری، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی در سه سطح شهرستانی و استانی و در نهایت کشوری مورد ارزیابی قرار می‌گیرد .

وی افزود: به منظور ارزیابی فرمانداری بر اساس دستورالعمل‌های سازمان امور اداری و استخدامی کشور سامانه‌ای طراحی و در مرحله اول بر اساس خود ارزیابی فعالیت‌های انجام شده در شاخص‌های مشخص شده و اسکن مدارک مورد نیاز در سامانه مذکور اقدام می نمایند.

هدایت تصریح کرد: در مرحله دوم دفاتر و ادارات کل ستادی استانداری‌ها  با بررسی و ارزیابی مستندات ارائه شده فرمانداری‌ها نسبت به راستی آزمایی اقدام و نمره‌گذاری می‌نمایند و توسط دفتر ارزیابی عملکرد و بازرسی و رسیدگی به شکایات استانداری نیز بررسی و به وزارت کشور ارسال می‌گردد که با بررسی و ارزیابی کارشناسان دفتر ارزیابی و مدیریت عملکرد وزارت کشور نمره نهایی از مجموع ١٠٠٠ نمره به فرمانداری ها داده می‌شود .

فرماندار نی‌ریز با تبریک این موفقیت بزرگ به همه همشهریان و نخبگان دیار همیشه سرافراز نی‌ریز بیان داشت:  این موفقیت حاصل نگاه راهبردی و تلاش صادقانه کارکنان فرمانداری و ادارات  شهرستان بوده که امید است در تمامی شاخص‌های توسعه‌ای با همکاری همگان شاهد این مسیر افتخار آفرین باشیم .

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها