تعداد بازدید: ۳۵۹
کد خبر: ۱۰۳۲۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۵ - 2021 13 August
حضور 81 درصدی داوطلبان در آزمون کاردانی فنی-حرفه‌ای و کارشناسی ناپیوسته مراکز آموزش عالی
خبرگزاری آنا: از مجموع 270 داوطلب ثبت‌نام کننده در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به منظور شرکت در آزمون‌های کاردانی پیوسته مراکز فنی- حرفه‌ای و مؤسسات غیرانتفاعی و کارشناسی ناپیوسته مراکز آموزش عالی، 219 داوطلب صبح جمعه 22 مرداد ماه با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز به رقابت با یکدیگر پرداختند.

صبح جمعه 22  اَمرداد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز میزبان 3 آزمون کاردانی فنی- حرفه‌ای و مؤسسات غیرانتفاعی، کارشناسی ناپیوسته مراکز آموزش عالی و آزمون استخدامی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بود که از مجموع 270 داوطلبی که جهت شرکت در این آزمون‌ها در سایت sanjesh.org  ثبت نام کرده بودند 219 داوطلب معادل 81 درصد از کل داوطلبان، موفق به شرکت در این آزمون‌ها شدند.

در آزمون کاردانی پیوسته مراکز فنی- حرفه‌ای و مؤسسات غیرانتفاعی از مجموع 190 داوطلب، 158 نفر در این آزمون حضور داشتند و در آزمون استخدامی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز از مجموع 48 داوطلبی که جهت شرکت در این آزمون اعلام آمادگی کرده بودند 26 داوطلب در جلسه آزمون حضور داشتند.

همچنین در آزمون کارشناسی ناپیوسته مراکز آموزش عالی از مجموع 33 داوطلب، 26 نفر به منظور ادامه تحصیلات در مقطع کارشناسی در جلسه آزمون در حوزه نی ریز حضور یافته و به رقابت با یکدیگر پرداختند.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها