تعداد بازدید: ۷۱۴
کد خبر: ۱۰۰۹۷
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۱ - 2021 03 July
تساوی تیم های وحدت نواب و شهدای ریزاب و حاصل نشدن 3 امتیاز کامل برای هر یک از این دو تیم، آنها را یک گام دیگر از کورس قهرمانی دورتر کرد.
مجید پاکیزه دامن: سومین و آخرین بازی از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال نی ریز، پنجشنبه 10 تیر بین دو تیم وحدت نواب و شهدای ریزاب انجام شد و دو تیم به نتیجه تساوی 1 بر 1 دست یافتند.

شهدای ریزاب که به مانند بازی های قبل توانست گل نخست را به ثمر برساند، اما باز هم در حفظ نتیجه ناکام ماند و وحدت نواب که با اخراج هافبک میانی خود صالح خداترس دقایق زیادی از بازی را 10 نفره ادامه می داد، موفق شد گل تساوی را وارد دروازه حریف کند.

اما با توجه به نتایج حاصل شده در دیگر بازی های این هفته و رسیدن استقلال پدیده به صدر جدول، این تساوی برای هیچ یک از تیم های وحدت نواب و شهدای ریزاب ثمربخش نبود و تنها آنها را یک گام دیگر از رسیدن به کورس قهرمانی دورتر کرد.

در این بازی محمد غلامی برای شهدای ریزاب و صمد زارع برای وحدت نواب گلزنی کردند.

با ثبت نتایج آنچه در هفته یازدهم رقم خورد، اسقلال پدیده توانست نهایت استفاده را برده و خود را به عنوان مدعی اول قهرمانی معرفی کند.

هرچند که دو هفته دیگر به پایان فصل مسابقات باقی مانده، اما همچنان رقابت برای کسب عنوان قهرمانی بین تیم های استقلال پدیده، استعدادهای درخشان، شهدای ریزاب و پاسارگاد که شرایط مطلوب تری در جدول دارند داغ است و لغزش هرکدام از این تیم ها می تواند رؤیای شیرین آنها را به کابوسی تلخ تبدیل کند.

تا پایان هفته یازدهم، استقلال پدیده با 16 امتیاز صدرنشین است و تیم های استعدادهای درخشان و شهدای ریزاب به ترتیب با 15 و 12 امتیاز دوم و سوم هستند و پاسارگاد نیز با 12 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به شهدای ریزاب چهارم است.


نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها