تعداد بازدید: ۴۱۴
کد خبر: ۱۰۰۳۱
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۵ - 2021 23 June
مدیر آموزش و پرورش نی‌ریز:
مدیر آموزش و پرورش نی‌ریز پوشاک مدارس را اجباری ندانست.
روابط عمومی آموزش و پرورش: کارگروه جلسه ساماندهی پوشاک و لباس فرم دانش‌آموزان در شهرستان نی‌ریز با حضور مدیر آموزش و پرورش و دیگر اعضاء در محل دفتر مدیریت برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش  در این جلسه گفت: حمایت از دانش‌آموزان در شرایط کرونا از وظایف اصلی آموزش و پرورش است همچنین امسال بحث پوشاک مدارس اجباری نیست.

ولی‌زاده تصریح کرد: در خصوص اخذ لیست تولیدی‌های مجاز با اداره صنعت، معدن و تجارت مکاتبه و این لیست در اختیار مدیران مدارس قرار گیرد.

در ادامه جلسه هر کدام از اعضای کارگروه نظرات خود را بیان نمودند.

برخی از مصوبات این جلسه:

- دانش‌آموزانی که متقاضی تهیه لباس فرم مدرسه هستند نام‌نویسی و نیمی از هزینه را به مدرسه تحویل دهند و نیم دیگر را زمان تحویل لباس فرم پرداخت نمایند.

- تصمیم نهایی در خصوص نحوه تهیه فرم مدارس به عهده انجمن اولیا و مربیان مدارس می باشد.

- به دلیل رعایت حال خانواده‌ها هیچگونه تغییری در رنگ و مدل لباس فرم مدارس ایجاد نشده است، تغییر دادن رنگ و الگوی لباس فرم مدارس کاملاً ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده پیگیری می‌گردد.

- نمونه‌ای از فرم لباس دوخته شده و نرخنامه در معرض دید والدین قرار گیرد.

- مدیران مدارس و رؤسای انجمن اولیا و مربیان به منظور حُسن انجام کار ضمانت‌نامه لازم را از تولیدی‌ها برابر کل قیمت قرارداد دریافت نمایند.

- تهیه و قرارداد لباس فرم مدارس فقط برای دانش‌آموزان پایه های ورودی در نظر گرفته شده و در سایر پایه‌ها در صورت تأیید انجمن اولیاء و مربیان و کار گروه پوشاک مدارس بلامانع می‌باشد.


نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها