تعداد بازدید: ۶۱
کد خبر: ۲۰۲۸۶
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۱ - 2024 01 June
نخستین دوره آموزشی مشترک دانشگاه آزاد نی‌ریز با اداره فنی حرفه‌ای شهرستان تحت عنوان  دوره مهارتی کار با رایانه (ICDL) برگزار شد.

در این دوره آموزشی که با شرکت ۴۰ دانشجو با هدف افزایش مهارت‌های تخصصی دانشجویان برگزار شد، شرکت‌کنندگان پس از شرکت در آزمون پایان دوره، موفق به اخذ گواهینامه معتبر می‌شوند.

دکتر علیرضا انوری رئیس دانشگاه آزاد نی‌ریز ضمن بازدید از روند برگزاری این دوره گفت: با برگزاری این قبیل دوره‌های آموزشی مشترک با اداره فنی حرفه‌ای، زمینه انعقاد تفاهم‌نامه همکاری در برگزاری دوره‌های مهارت‌افزایی تحت عنوان دوره‌های افزایش مهارت و اشتغال دانشجویان (TMC) بین دانشگاه آزاد اسلامی نی‌ریز و اداره فنی حرفه‌ای با طیف گسترده حدود شش هزار دوره آموزشی فراهم شده است. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نی‌ریز همچنین از برگزاری دومین دوره آموزشی مشترک دانشگاه با اداره فنی حرفه‌ای تحت عنوان برنامه‌نویسی موبایل با شرکت ۴۰ دانشجو خبر داد و افزود: سیاست سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به نیاز کشور به پرورش نیرو‌های متخصص و دارای مهارت، حرکت به سمت ایجاد و توسعه دانشگاه مهارت محور است و  رسالت ما بر پایه این برنامه، حمایت از برنامه‌هایی است که به پرورش تخصص و مهارت در جوانان بینجامد.

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها