تعداد بازدید: ۴۶۷
کد خبر: ۲۰۲۳۲
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۸ - 2024 28 May
در یک حادثه، اعضای یک خانواده ۵ نفره شامل زن، شوهر و سه فرزند خانواده در سیرجان با سلاح سرد به قتل رسیده‌اند.

بنا به اعلام دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان، با توجه به شواهد به نظر می‌رسد انگیزه اصلی قاتل، سرقت و مسائل مالی بوده است. 

مجتبی قدیمی صبح هفتم خردادماه در تشریح جزئیات این خبر گفت: پس از کسب گزارش مردمی مبنی بر مفقودی اعضای یک خانواده در سیرجان، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی و پلیس قرار گرفت.

طبق اعلام دادستان، مأموران پلیس آگاهی و بازپرس ویژه قتل بلافاصله در محل منزل این خانواده حاضر و متوجه شدند درِ منزل قفل و مشکوک است. پس از دستور قضایی، مأموران فک قفل کرده و وارد منزل شدند که متأسفانه با اجساد اعضای این خانواده مواجه شدند که با سلاح سرد به قتل رسیده بودند.

دادستان سیرجان گفت: بلافاصله دستورات قضایی برای شناسایی هویت و دستگیری فرد ضارب صادر شد و تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد.

وی افزود: با توجه به این که از خانه مقتول مقادیر زیادی طلا و جواهرات و اموال خانه به سرقت رفته، به نظر می‌رسد انگیزه اصلی قاتل سرقت و مسائل مالی بوده است .

دادستان سیرجان گفت: این خانواده اصالتاً غیربومی استان کرمان هستند و پدر خانواده در صنعت فرش فعالیت داشته است .

قدیمی اظهار کرد: رسیدگی به پرونده فوق به صورت ویژه در دستور کار قضایی قرار دارد و اطلاعات تکمیلی در این رابطه از طریق روابط عمومی دادگستری استان کرمان به اطلاع شهروندان رسانده خواهد شد./*

نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها