تعداد بازدید: ۳۸۵۹
کد خبر: ۱۳۴۴
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۲ - 2017 08 February
در تاریخ 18 بهمن در ششمین روز از دهه مبارک فجر کلیه قضات شهرستان نی ریز از زندان بازدید نمودند.

سید سجاد ساجدی، جانشین دادستان نی ریز بیان نمود : بازدیدی که هم زمان با دهه مبارک فجر تدارک دیده شده بود، راس ساعت 7:30 صبح در محل زندان آغاز شد.

در ابتدا جلسه ای با حضور ریاست و پرسنل محترم زندان تشکیل شد و در آن جلال زراعتی، رئیس زندان نی ریز در خصوص مشکلات زندان و زندانیان به ایراد سخن پرداخت و در مقابل راهکارهای حل مشکلات جاری زندان، کاهش جمعیت کیفری و بهبود اصلاح و بازپروری مجرمین از سوی عقیل رنجبر، رئیس دادگستری و محمد صادق رفیعی، دادستان نی ریز ارائه گردید.

جانشین دادستان نی ریز افزود : در ادامه شورای طبقه بندی زندانیان تشکیل گردید و سپس از قسمت های مختلف زندان و امکانات جدید در حال ساخت آن بازدید به عمل آمد.

قاضی ساجدی اظهار کرد : در انتها کلیه قضات به ملاقات چهره به چهره با زندانیان پرداخته و از نزدیک سخنان آنان را شنیدند و راه حل های قانونی لازم جهت حل مشکلات آنان را ارائه نموده و در حدود قوانین، تسهیلات لازم به مددجویان اعطا گردید.

جانشین دادستان نی ریز اعلام نمود : به کلیه زندانیان مشغول به کار، مرخصی 5 روزه ای داده شد تا آنان نیز در بهار انقلاب اسلامی با حضور در کنار خانواده خود، روشنی و امید را به آنان هدیه کنند.
نظر شما
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها