به پایگاه خبری - تحلیلی هورگان خوش آمدید... هورگان یعنی محل زایش خورشید      
تعداد بازدید: ۳۳۰
print
send
کد خبر: ۹۴۶۴
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵     -       2021 02 March
مراسم معارفه دکتر محمد مهدی مستقیمی مدیرعامل جدید مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز در محل سالن کنفرانس مجتمع برگزار شد.
دکتر مستقیمی در ابتدای این مراسم ضمن تشکر  از تلاشهای صورت گرفته در طرح فولاد غدیر نی‌ریز در سنوات گذشته تاکنون توسط مدیران، کارکنان و کارگران زحمتکش و خدوم مجتمع اظهار داشت: احداث خطوط تولیدی احیاء و طرح توسعه فولادسازی که از پیشرفت مناسبی نیز برخوردار است، مرهون تلاشهای صورت گرفته از سوی مدیران عامل سابق مهندس خادمی، مهندس نظری و مهندس زاهدیان و همچنین کارکنان، کارگران و تکنسینهای زحمتکش این مجتمع بوده و می‌بایستی در ادامه این راه تلاشهای مضاعفی برای تکمیل طرح‌های توسعه به عمل آید.

تهیه طرح جامع توسط مجتمع، تسریع در تکمیل و راه‌اندازی کارخانه فولادسازی، فعال‌سازی هرچه سریعتر طرح گندله‌سازی، توجه ویژه به نظام خدمات رفاهی پرسنل، کاهش هزینه‌های غیرضروری، افزایش راندمان و ارتقاء سطوح بهره‌وری، نظم سازمانی و برنامه‌محوری از جمله سرفصل‌های مورد اشاره دکتر مستقیمی برای حصول موفقیت و دستیابی به اهداف سازمانی و راهبردی مجتمع بود.

در پایان به پاس تلاشهای صورت گرفته در واحد احیاء و دستیابی به رکورد تولید سالیانه بالاتر از ظرفیت اسمی مجتمع، مقرر گردید به تمامی پرسنل مجتمع پاداش بهره‌وری و راندمان تولیدی اختصاص یابد.

بازدید از واحد احیاء، طرح فولادسازی، محل اختصاص یافته به طرح گندله‌سازی، طرح احداث کارخانه تولید آهک از سایر برنامه‌های حضور وی در مجتمع بود.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد