به پایگاه خبری - تحلیلی هورگان خوش آمدید... هورگان یعنی محل زایش خورشید      
تعداد بازدید: ۲۴۲
print
send
کد خبر: ۹۳۹۷
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۸     -       2021 17 February
وضعیت کرونای نی‌ریز دوباره نارنجی شد.
این وضعیت در سامانه ماسک اعلام می‌شود و بر این اساس، شهرستانهای نی‌ریز، لار و لامرد نارنجی اعلام شده است. بقیه شهرستانهای استان زرد و آبی هستند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی‌ریز با بیان این که هفته گذشته تا 18 نفر به طور همزمان در بیمارستان شهدا بستری بودند، گفت: «هم‌اکنون نیز ده نفر در بیمارستان شهدا بستری هستند. هر چند شرایط مشکان بهتر شده، اما متأسفانه وضعیت روستاهای بخش قطرویه از جمله ریزاب و بنه‌کلاغی اصلاً خوب نیست و مرتب در آن مراسم عروسی برگزار می‌شود. ما هم هر کاری می‌کنیم، قبول نمی‌کنند.»

دکتر داور آل داود خاطرنشان کرد که وضعیت رنگبندی شهرستانها در سامانه ماسک بستگی به تعداد افراد بستری دارد؛ نه تعداد افراد مثبت.

وی علت تأخیر در تزریق واکسن کرونا برای کارکنان مراقبتهای ویژه و کرونای بیمارستان شهدا را نبود زباله‌سوز در بیمارستان برای از بین بردن مطمئن پوکه واکسن اعلام کرد و گفت: «خیلی بیمارستانها زباله‌سوز ندارند و به دنبال راهکار برای از بین بردن شیشه واکسن هستند. قرار بود زباله‌سوز بیمارستان استهبان را راه بیندازند یا این که پس از تزریق واکسن در نی‌ریز، پوکه آن را برای از بین بردن به شیراز منتقل کنند.»

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها