به پایگاه خبری - تحلیلی هورگان خوش آمدید... هورگان یعنی محل زایش خورشید      
تعداد بازدید: ۲۱۹
print
send
کد خبر: ۹۱۴۳
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷     -       2020 31 December
فرماندار شهرستان نی‌ریز از راه اندازی اینترنت پرسرعت روستای شهرک وزیره با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل منابع طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات فناوری اطلاعات (USO) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نی ریز ،  هدایت فرماندار شهرستان نی ریز هدف از اجرای این پروژه را توسعه ارتباطات روستایی،  تحقق عدالت ارتباطی و برخورداری اهالی روستا از فناوری های نوین ارتباطی بر بستر شبکه ملی اطلاعات بیان کرد.

وی افزود: با اتصال روستای شهرک وزیره به شبکه ملی اطلاعات، امکان دسترسی ٥٩٩ خانوار روستایی بالغ بر ١٩٣٥ نفر به اینترنت پرسرعت تلفن همراه و خدمات آموزش، سلامت، کشاورزی، تجارت و بانکداری الکترونیکی بر بستر امن شبکه ملی اطلاعات فراهم شده است. 

فرماندار شهرستان نی‌ریز در پایان از حمایت‌های استاندار فارس، آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، طهماسبی نماینده مردم شهرستان های نی ریز و استهبان و بختگان در مجلس شورای اسلامی و به ویژه سهرابی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس که پیگیر رفع محرومیت و کاهش شکاف دیجیتالی فی مابین مناطق شهری و روستایی شهرستان بودند قدردانی نمود. 

هدایت از مخابرات منطقه فارس و مخابرات شهرستان نی‌ریز، شرکت ارتباطات سیار نیز جهت اهتمام ویژه در اجرای این پروژه در روستای شهرک وزیره تقدیر کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد