به پایگاه خبری - تحلیلی هورگان خوش آمدید... هورگان یعنی محل زایش خورشید      
تعداد بازدید: ۲۳۷۱
print
send
کد خبر: ۸۱۲۸
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹     -       2020 01 June
فراخوان فوری روسای محیط زیست و جنگل‌ها و مراتع کشور توسط نمایندگان زاگرس نشین /فریاد فرهاد طهماسبی بابت اجازه اکتشاف معادن آهن در پارک ملی بهرام گور
صبح امروز نمایندگان زاگرس نشین در فراخوانی فوری روسای سازمان های محیط زیست و جنگلها و مراتع کشور را به ساختمان کمسیون تلفیق مجلس کشاندند و اعتراض شدید خود  بخاطر کم توجهی در تجهیز ادارات مربوطه به امکانات اطفای حریق رابه ایشان  اعلام کردند.

نمایندگان مردم تاکید کردند آتش سوزی حادثه ای غیرقابل پیش بینی است که به لحاظ بی توجهی مسئولان مربوطه زحمت اطفای حریق معمولا بر دوش مردم و نیروهای بسیجی و شهرداری هاست و از این بابت میبایست چاره ای اساسی اندیشیده شود . 

در این جلسه فرهاد طهماسبی نماینده مردم شریف شهرستانهای نی ریز ، استهبان و بختگان فرصت را غنیمت شمرد و در تذکر جدی  جداگانه دلیل صدور مجوز اکتشاف در پارک ملی بهرام گور که تهدید جدی زیست محیطی را به دنبال دارد  جویا شد و خواستار لغو مجوز اکتشاف در این پارک ارزشمند شد . 

وی همچنین درتذکری دیگر به رئیس سازمان جنگلها ومراتع کشور خواستار توجه واهتمام بیشتر در حفاظت از منابع طبیعی و ملی حوزه انتخابیه شهرستان های نی ریز، استهبان و بختگان شد.

در این جلسه مهم که بصورت فوق العاده برگزار گردید مسئولین قول پیگیری تقاضاهای نمایندگان و ارائه گزارش پیگیری در جلسه بعدی را دادند .


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها