به پایگاه خبری - تحلیلی هورگان خوش آمدید... هورگان یعنی محل زایش خورشید      
تعداد بازدید: ۱۵۳۴
print
send
کد خبر: ۸۱۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶     -       2020 29 May
تکمیل ثبت‌نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن برای کسانی که در مرحله اول و دوم ثبت‌نام را انجام داده یا کد ملی خود را پیامک کرده‌اند، هفته آینده در فارس آغاز می‌شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس: تکمیل ثبت‌نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن برای کسانیکه در مرحله اول و دوم ثبت‌نام را انجام داده یا کد ملی خود را پیامک کرده‌اند، هفته آینده آغاز می‌شود.

جعفر زاهدی: با توجه به آغاز مرحله تکمیلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن، متقاضیانی که در مراحل اول و دوم ثبت نام، موفق به انجام این کار شده‌اند باید با مراجعه به نشانی اینترنتی tem.mrud.ir نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

متقاضیان تایید شده مرحله اول ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن که به هر دلیل مدارک مورد نیاز را به ادارات راه و شهرسازی شهرستان‌ها تحویل نداده یا در سامانه بارگذاری نکرده‌اند بعد از دریافت پیامک از طریق سامانه طرح اقدام ملی مسکن می‌توانند با مراجعه به بخش "پیگیری درخواست" در سایت tem.mrud.ir، اقدام کنند.

زمان مراجعه هر متقاضی برای بارگذاری مدارک از طریق پیامک به فرد اعلام می‌شود و متقاضیان باید صرفا مطابق با زمان اعلام شده به سامانه مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنند.

متقاضیان ثبت نام شده در مرحله دوم و افرادی که به دلیل شرایط فاصله گذاری اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا در مرحله دوم صرفا کد ملی خود را به سامانه پیامکی طرح اقدام ملی مسکن ارسال کرده‌اند برای ثبت نام و بارگذاری مدارک از روز سه‌شنبه ۱۳ خرداد تا اطلاع ثانوی می‌توانند با مراجعه به بخش پیگیری درخواست در سامانه طرح اقدام ملی مسکن نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

زمانبندی ویرایش اطلاعات ثبت نامی متقاضیان مرحله اول و دوم و ثبت اعتراض به نتایج پالایش متقاضیان مرحله اول و بارگذاری مدارک توسط متقاضیان تایید شده در مرحله دوم، متعاقبا اعلام خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها