به پایگاه خبری - تحلیلی هورگان خوش آمدید... هورگان یعنی محل زایش خورشید      
تعداد بازدید: ۱۵۲
print
send
کد خبر: ۷۵۶۰
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵     -       2020 21 January
از اول بهمن ماه به افرادی که فاقد بیمه شخص ثالث هستند، فرصت یک ماهه داده می‌شود تا بدون پرداخت جریمه خودروهای خود را بیمه کنند.
ایرنا: رئیس کل بیمه مرکزی گفت: حدود ۲۲ میلیون خودرو در کشور تردد دارند که ۲۰ میلیون از آنها تحت پوشش بیمه شخص ثالث بوده و دو میلیون خودرو فاقد بیمه هستند که در صورت وقوع حادثه و وارد آمدن خسارت با مشکل روبرو می‌شوند.

غلامرضا سلیمانی اظهار داشت: برای تشویق افرادی که فاقد بیمه نامه شخص ثالث هستند، قرار است که از اول بهمن امسال یک ماه فرصت داده شود، تا همه فاقدان بیمه شخص ثالث بدون پرداخت جریمه بتوانند خودروهای خود را بیمه کنند.

سلیمانی اضافه کرد: همچنین ۱۱ میلیون موتورسیکلت در کشور تردد می‌کنند که تنها دو میلیون از آنها دارای بیمه شخص ثالث بوده و بقیه فاقد بیمه نامه هستند که قرار شده است آنها نیز از ابتدای بهمن امسال از بخشودگی بیمه شخص ثالث برخوردار شوند.

رئیس کل بیمه مرکزی یادآورشد: دارندگان موتورسیکلت برای برخورداری از بخشودگی بیمه شخص ثالث تا سه ماه فرصت دارند.

وی ادامه داد: ماشین‌آلات کشاورزی نیز از بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث برخوردار می‌شوند.

سلیمانی افزود: تاکنون بیش از ۱۵۰ هزار ماشین‌آلات کشاورزی تحت پوشش بیمه شخص ثالث قرار گرفته‌اند اما هنوز تعداد زیادی از آنها فاقد بیمه نامه هستند.

رئیس کل بیمه مرکزی تصریح کرد: به این دسته از دارندگان ماشین‌آلات کشاورزی نیز از ابتدای بهمن‌ماه مهلت داده شده است تا از این بخشودگی برخوردار شوند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها