به پایگاه خبری - تحلیلی هورگان خوش آمدید... هورگان یعنی محل زایش خورشید      
تعداد بازدید: ۵۰۹
print
send
کد خبر: ۷۵۵۷
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹     -       2020 20 January
مردی که در زیر آوار ناشی از تخریب یک اتاق گرفتار شده بود، در حضور تکنسین های اورژانس 115 و با تلاش امدادگران آتش نشانی نی‌ریز از زیر آوار بیرون آورده شد.
به گفته مدیر اورژانس 115 نی ریز، در ساعت 18  یکشنبه 29 دی ماه  خبر گرفتار شدن مردی سالمند در زیر آوار اتاق یک باغ در  نزدیکی  کارخانه کنسانتره انار نی‌ریز به اورژانس 115  خبر داده شد. 

محمدحسین کچویی گفت: با حضور تکنسین‌های پایگاه دوم اورژانس در محل مشاهده شد که  مردی در زیر آوار گرفتار شده، لذا از آتش نشانی نی ریز تقاضای کمک شد.

ابراهیم خیراندیش  مسئول آتش نشانی نی‌ریز  درباره این حادثه گفت: با حضور نیروهای آتش‌نشان در محل مشاهده شد که اتاق بلوکی یک باغ  و با  سقف تیر آهن بر روی یک مرد آوار شده است.

با توجه به تاریکی هوا، آتش‌نشانان با دقت و سرعت و با کنار زدن آوار و بعد از 20 دقیقه تلاش، این مرد 68 ساله را  از زیر آوار بیرون آوردند و مصدوم را  تحویل تکنسین‌های اورژانس حاضر در محل دادند.

خیراندیش دلیل تخریب اتاق این باغ  را عدم استحکام به دلیل عدم نظارت و استفاده از مصالح با کیفیت ساختمانی دانست.  

کچویی در باره آسیب‌های وارد بر این مرد افزود: این مرد دچار صدمه در گردن و ناحیه کمر شده  و صورت و هر 2 دست او نیز به دلیل روشن بودن وسایل گرمازا دچار سوختگی شده بودند.

این مصدوم با دریافت کمک‌های اولیه به بیمارستان شهدای نی‌ریز  جهت تکمیل درمان منتقل شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها