به پایگاه خبری - تحلیلی هورگان خوش آمدید... هورگان یعنی محل زایش خورشید      
تعداد بازدید: ۴۶۵
print
send
کد خبر: ۷۱۳۷
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱     -       2019 22 October
عملکرد و نحوه توسعه انجمن رباتیک کوثرنور نی‌ریز مورد بازدید و بررسی مسئولان کشوری و استانی صندوق کارآفرینی امید قرار گرفت.
عابد نعمتی، هورگان: این بازدید دوشنبه 29 مهرماه و با حضور کیخسرو عابدینی از حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، داود غلامی مدیر ارزیابی طرح‌های صندوق کارآفرینی امید کشور، بهرام لطیفی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان فارس و مسئولان شهرستانی این صندوق انجام شد.

در این بازدید، آنها خدمات، برنامه‌ها و مشکلات این مرکز و نحوه توسعه آن را بررسی کردند.

عابدینی در گفتگو با ما هدف از سفر به شهرستانها را کمک به کارآفرینان و کسب و کارهایی که راه انداخته‌اند عنوان کرد تا به گفته وی کارشان رونق پیدا کند.

لطیفی هم عنوان داشت: «مجموعه صندوق کارآفرینی امید کشور از کسب و کارهای خرد حمایت مالی می‌کند و جزو وظایف صندوق است که این کار را به شکل کلان انجام دهد.»

وی افزود: «ما از سال 1392 بیش از ۳۵۰ میلیارد تومان تسهیلات در سطح استان پرداخت کرده‌ایم و تفاهم‌نامه‌های زیادی با سازمان‌های مختلف در سطح کشور داشته‌ایم تا بتوانیم توزیع عادلانه‌ای را برای گروه‌های هدفمان داشته باشیم.»

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان فارس گفت: «از جمله تفاهم‌نامه‌های خوبمان، با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است. طرحی که امروز در شهرستان مورد بازدید قرار گرفت، جزو طرح‌های رباتیک و دانش‌‌بنیان و مورد توجه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بر اساس تفاهم‌نامه‌ای با مجموعه ما در سطح کشور بوده است تا حمایت مالی برای گسترش این کار داده شود.»

وی افزود: «این طرح باید ساز و کاری برای خودش در بازار تعریف کند. از نظر تأمین مالی هم ما قطعاً کمک خواهیم کرد تا این مجموعه بتواند کارش را توسعه دهد.»نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد