به پایگاه خبری - تحلیلی هورگان خوش آمدید... هورگان یعنی محل زایش خورشید      
تعداد بازدید: ۴۴۳
print
send
کد خبر: ۶۷۷۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۴     -       2019 12 August
استاندار فارس خبرداد:
استاندار فارس گفت: بیمارستان هایی که عملیات اجرایی آن ها بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی است در اولویت ساخت هستند.
عنایت الله رحیمی عصر یکشنبه در نشست با معاون وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به توانمندی استان فارس در پزشکی اظهار کرد :استان فارس از توانمندی های زیادی در حوزه علوم پزشکی برخوردار است.

وی درخصوص سابقه تاریخی شیراز در حوزه پزشکی خاطر نشان کرد : سابقه تاریخی که در این حوزه دارد باعث شده که بیمارانی که از سطح استان، ملی و بین‌المللی به شیراز مراجعه کنند.

استاندار فارس با اشاره به توریسم درمانی در میان کشورهای حوزه خلیج فارس تاکید کرد: ما در زمینه توریسم درمانی در چند مدت گذشته در میان کشور های حوزه خلیج فارس رشد بسیار خوبی داشته ایم.

رحیمی درباره  توانمندی دانشگاه علوم پزشکی شیراز یاد آور شد : علاوه بر توانمندی ها دانشگاه علوم پزشکی شیراز که به عنوان قطب علمی جنوب کشور همیشه مطرح بوده و قطعا رسیدگی به  کاستی هایی  که در گذشت زمان ایجاد شده است، انتظار می رود وزارت بهداشت در این زمینه حرکت های رو به رشدی داشته باشد ما بتوانیم نیازمندی ها را پوشش دهیم.

وی یاد آور شد : مراکز درمانی و بیمارستان ها طی چند سال گذشته رشد خوبی در زمینه تجهیزات پزشکی و خدمات سلامت داشته اند.

استاندار فارس اظهار کرد : درخواستمان این است که ساخت بیمارستان هایی که در دست ساخت هستند سرعت پیدا کند و اولویت ما بر این است که پروژه های درمانی بالای ۷۰ درصد را سریعتر به بهره برداری برسانیم.

منبع: خبرگزاری مهر

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد