به پایگاه خبری - تحلیلی هورگان خوش آمدید... هورگان یعنی محل زایش خورشید      
تعداد بازدید: ۱۳۸۶
print
send
کد خبر: ۵۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۸     -       2019 03 January
سدر تعقیب و گریز خودرو حامل اتباع غیر مجاز با مأموران انتظامی نی ریز، خودرو حامل آنان واژگون و 14 نفر شامل اتباع غیر مجاز و راننده خودرو مصدوم شدند.
حسین قانع: در حدود ساعت 22 چهارشنبه 12دی ماه محور نی ریز – سیرجان تحت کنترل نامحسوس مأموران انتظامی نی ریز قرار دارد.

مأموران انتظامی در نزدیکی پلیس راه نی ریز ، به پژو پارس سفید رنگ مشکوک شدند و قصد متوقف کردنش را داشتند. اما راننده با سرعت بسیار زیاد اقدام به  فرار کرده و در یک تعقیب و گریز 20 دقیقه ای و نزدیک روستای حیدر آباد واژگون گردید. 13 نفر از اتباع غیر مجاز و یک راننده که از اهالی استان فارس است آسیب دیدند.

توسط اورژانس 115 نی ریز و خودروهای انتظامی 13 تبعه غیر مجاز و راننده خودرو  به بیمارستان شهدای نی ریز منتقل و اقدامات درمانی را دریافت کردند.

صبح روز پنجشنبه 13 دی ماه، 8 نفر دچار آسیب های جزئی و سرپایی بوده و اواخر همان شب مرخص شدند. 6 نفر از مصدومان که دچار کوفتگی بودند برای اطمینان بیشتر در بیمارستان شهدا بستری شده و به گفته پزشکان اتفاقات همگی روز جمعه ترخیص و روانه اردوگاه اتباع غیر مجاز خواهند شد. 7 نفر از اتباع غیر مجاز اکنون در این اردوگاه به سر می برند و راننده قاچاقچی نیز روانه بازداشتگاه شده تا به جرم قاچاق انسان تحویل مقامات قضایی شهرستان شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها