به پایگاه خبری - تحلیلی هورگان خوش آمدید... هورگان یعنی محل زایش خورشید      
تعداد بازدید: ۳۵۶۷
print
send
کد خبر: ۵۶۰۶
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷     -       2018 19 December
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر گفت: در طراحی جدید استخدامی این جمعیت؛ امداد گران، نجات گران، جوانان و داوطلبانی که دارای سابقه کار بیش از سه سال هستند بکارگیری می شوند.
ایرنا: بهرام غیبی در جمع خبرنگاران استان زنجان افزود: همه استخدام‌های جمعیت هلال احمر فقط از میان گروه‌های هدف یاد شده خواهد بود، زیرا ورود بسیاری از افراد به این نهاد غیر دولتی از مرحله داوطلبی آغاز می‌شود.

به گفته این مسئول، با توجه به احصای افراد واجد شرایط استخدامی، بخش بزرگی از مشکلات این جمعیت برطرف می‌شود.

وی اظهار داشت: امسال برای آموزش کارکنان این جمعیت بجز آموزش‌های دائمی، 80 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است که آموزش‌ها در 6 منطقه و برخی آموزش‌ها نیز در استان‌ا به فراخور رشته‌ها برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: داروخانه‌های هلال احمر به عنوان واحدهای خودگردان جمعیت محسوب می‌شوند که در قالب کمیته توسعه مدیریت دارویی به ریاست مدیر عامل هلال احمر هر استان مدیریت می‌شود.

غیبی افزود: چون نیازهای دارویی هر استان متفاوت بوده، مسائل مورد نظر در این کمیته‌ها بررسی و سیاست گذاری‌ها انجام می‌شود و در این میان متولی امر داروخانه‌ها در کشور وزارت بهداشت، درمان و آموزش است و جمعیت هلال احمر یار ی‌گر این وزارتخانه است.

وی یادآوری کرد: این جمعیت در دوران دفاع مقدس و در مواقع تحریم به عنوان یک نهاد غیر دولتی و خارج از سیستم دولتی داروها را می‌تواند به کشور وارد کند.

این مسئول ادامه داد: بر این اساس رئیس جمعیت هلال احمر کشور نیز مبالغ زیادی را به تدارکات این نهاد تخصیص داده‌اند تا مشکل دارویی مردم برطرف و از طرفی کمک حال وزارت بهداشت در رفع داروهای فوریتی باشد. 

وی اظهار داشت: طی سال‌های گذشته حوادث متعددی در کشور به وقوع پیوست که در این میان آمادگی داوطلبان و جوانان جمعیت هلال‌احمر برای امر خدمت‌رسانی باید آمادگی کافی‌های را داشته باشند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها