به پایگاه خبری - تحلیلی هورگان خوش آمدید... هورگان یعنی محل زایش خورشید      
تعداد بازدید: ۱۳۶۶
print
send
کد خبر: ۵۳۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۶     -       2018 04 November
قهر بازیگر سکانس آخر را چرخاند!
پایان بد ٦٠ قسمتی دلدادگان که از شبکه ٣ سیما هر شب پخش می‌شد صدای همه را در آورد و دلیلی شد تا برخی از مخاطبان بگویند که دیگر کاری با تلویزیون نداریم.
محمد جلالی گروه هنر

پانته‌آ بهرام علت تغییر فیلمنامه قسمت پایانی این سریال را بدقولی صدا و سیما اعلام کرد و بعد از آن، منوچهر هادی و شاهرخ استخری، علت تغییر قسمت آخر سریال را عدم حضور پانته آ بهرام در قسمت آخر دانستند.


پانته آ بهرام بعد از پخش قسمت پایانی سریال نوشت: «پایان افسانه این نبود، اگر بدقولی صداو سیما نبود!! افسانه برای نجات پسرش، توسط هاتف کشته می‌شد و... #مسائل_مالی»
منوچهر هادی بعد از انتقادهای مردم و یادداشت پانته آ بهرام در اینستاگرامش، علت تغییر پایان سریال دلدادگان را ترک پانته‌آ بهرام در قسمت آخر این سریال به دلیل مسائل مالی با تهیه کننده این سریال دانست و اعلام کرد که صدا و سیما هیچ دخالت و سانسوری در قسمت‌های پایانی نداشته. حتی یک فریم.


منوچهر هادی نوشت: «بی‌نهایت از این همه استقبال و دقت در جزئیات کار از شما مخاطبان و هواداران سریال سپاسگزارم.


ولی چند سؤال شما را باید پاسخ بدهم:


اول اینکه ارغوان راننده اتومبیل بوده و چرا در صندلی عقب افتاده. واقعاً باید روی امیر می‌افتاد ولی ببخشید که امکانش نبود. مثل اینکه تمام خانم‌های بازیگر با حجاب کامل در منزل هستند و دلیل آن کاملاً واضح و مشخصه.


دوم اینکه چرا مأمورین نرسیدن به محل حادثه ولی افسانه رو لب مرز گرفتن. صحنه‌ای که مالک پشت به دوربین گریه می‌کنه گذر زمان رو قبلش داریم اون صحنه می‌تونه هفت هشت ساعته بعد باشه و افسانه با اولین پرواز به یک شهر مرزی در کمتر از دو ساعت می‌رسه و قطعاً مأموران هم رسیدن که دیگر دلیلی بر نشان دادن صحنه مأمورین وجود ندارد.


عده‌ای از شما عزیزان از پایان باز صحبت کردین. تعجب می‌کنم!!!. امیر پسر افسانه شد. ارغوان دختر مالک و مرضیه. هاتف در صحنه تصادف کشته شد. عنایت، پدر هاتف دستگیر شد.

افسانه هم در مرز در حین فرار از کشور دستگیر شد. ارغوان هم در کماست که اگر به هوش می‌آمد عده‌ای معترض می‌شدند؛ پایانش هندیه در هرحال این کجاش بازه من نمی‌دونم.


نکته بعدی اینکه صدا و سیما هیچ دخالت و سانسوری در قسمت‌های پایانی نداشته. حتی یک فریم. یکی از بازیگران اصلی ما در فینال کار با ما همراه نشد که دلیل آن را تهیه کننده توضیح خواهند داد و تلاش من و نویسنده هم مؤثر واقع نشد. ایشان را قضاوت نمی‌کنم ولی ما مجبور شدیم فیلمنامه رو تغییر دهیم و در نبود ایشان بهترین فینالی که می‌شد نویسنده کار بنویسه و ما بگیریم همین بود. بی‌نهایت از بازی بازیگرانم راضی‌ام. ای کاش این بازیگر توانا و مستعد کار رو ترک نمی‌کرد و ما نیز فینال بهتری رو تقدیم می‌کردیم. اینکه افسانه باید با امیر روبرو می‌شد در نسخه اصلی فیلمنامه موجوده و ابتدایی‌ترین اصل در داستان ما تقابل این دو کاراکتر بوده که در نبود بازیگر مذکور امکانش میسر نبوده .


و اما شاهرخ استخری نوشت: «ارغوان نباید تیر می‌خورد، خانم بهرام نازنین درست می‌گن، یه سه تا نقطه هم آخر جملشون گذاشتن که اگه اجازه بدین یکى از اون نقطه‌ها رو هم من بگم، بله قرار بود افسانه توسط هاتف کشته بشه ولى ٢ تا صداى شلیک شنیده می‌شد که یکیش گلوله ناقابلى بود که افسانه به هاتف می‌زد.. شمارو خانم بهرام قضاوت نمی‌کنم، اى کاش می‌موندین و همه تیم با هم پایان بهترى رو براى سریالى که مردم دوست داشتن رقم می‌زدیم، احساس کردم مردم حق دارن بدونن این پایان، سلیقه تیم دلدادگان و حتى سازمان صدا و سیما نبود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها