به پایگاه خبری - تحلیلی هورگان خوش آمدید... هورگان یعنی محل زایش خورشید      
تعداد بازدید: ۵۴۹
print
send
کد خبر: ۵۱۴۱
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۵     -       2018 27 September
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده استان نا امن بودن راه های فارس را به شدت تکذیب کرد:
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس گفت : برخی با ایجاد شایعاتی مبنی بر نا امن بودن جاده های فارس سعی بر ایجاد اختلال در روند جابه جایی کالا داشته اند و این در حالی است که جاده های استان فارس با تلاش شبانه روزی نیرو های انتظامی و راهداری از جمله مطمئن ترین و امن ترین نقاط کشور است.
مهندس علیرضا سیاهپور در ادامه اظهار داشت: عده ای  شایعاتی مبنی بر ایجاد مشکل در جاده های مواصلاتی استان به خصوص شهرستان جهرم در فضای مجازی منتشر نموده اند و این در حالی است که طی روزهای گذشته محصولات زراعی از مبدا جهرم به اقصی نقاط کشور به صورت روال عادی و همانند گذشته صورت پذیرفته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس شایعات مبنی بر تیراندازی به کامیون داران درراه های استان فارس را به شدت تکذیب کرد و گفت: هیچ جاده ای در استان فارس وجود نداشته که امنیت فعالان بخش حمل و نقل جاده ای در آن تضمین نشده باشد این در حالی است که با همکاری که میان نیروهای انتظامی و گشت های راهداری وجود داشته تردد در مسیرهای مواصلاتی استان به صورت روان و ایمن در حال انجام است.

وی افزود: شایعات در فضای مجازی وجود داشته و این در حالی است که مردم نباید به این شایعات توجه کردهو دامن بزنند و از منابع رسمی اخبار را پیگیری کنند، البته مطمئن باشید که امنیت در جاده های استان فارس با توجه به حضور مستمر نیروهای انتظامی و گشت های راهداری تضمین شده است و اجازه نخواهیم داد که مشکلی برای کامیون داران و سیستم حمل  نقل جاده ای در استان فارس روی دهد.
این گزارش حاکی از آن است که پیش از این اخباری در فضای مجازی مبنی بر ناامن بودن برخی از محورهای استان فارس منتشر گردیده بود که متاسفانه باعث ایجاد نگرانی های برخی رانندگان و فعالان صنعت حمل ونقل گردیده بود.​

منبع: روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها