به پایگاه خبری - تحلیلی هورگان خوش آمدید... هورگان یعنی محل زایش خورشید      
تعداد بازدید: ۱۰۴۱
print
send
کد خبر: ۴۸۲۷
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۲     -       2018 31 July
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از انتخاب هیأت رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در نشست امروز کمیته با حضور اعضا خبر داد.
خانه ملت: سیدصادق طباطبایی‌نژاد در تشریح نشست امروز (یکشنبه 7 مردادماه) کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه‌های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان، گفت: پس از رأی مثبت مجلس به این طرح تحقیق و تفحص، 15 نفر عضو هیأت تحقیق و تفحص به انتخاب اعضای کمیسیون و با حکم رئیس مجلس برگزیده شدند و نخستین نشست این کمیته برگزار شد.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در نخستین نشست کمیته اعضای هیأت رئیسه با حضور تمامی اعضا برگزیده شدند، افزود: بر این اساس سیدصادق طباطبایی‌نژاد نماینده اردستان رئیس، همچنین جمشید جعفرپور نماینده لارستان به عنوان نایب رئیس اول کمیته، اصغر مسعودی نماینده نی‌ریز و استهبان به عنوان نایب رئیس دوم و طیبه سیاوشی شاه عنایتی نماینده مردم تهران به عنوان دبیر این کمیته انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه این تحقیق و تفحص با هدف بررسی منابع، مصارف و نحوه مدیریت باشگاه های فرهنگی ورزشی وابسته به وزارت ورزش و جوانان در ۱۰ سال اخیر به ویژه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس انجام می شود، افزود: برای نخستین گام کمیته با همراهی کارشناسان مجلس وارد تحقیق و بررسی موضوع تحقیق و تفحص می‌‎شوند.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از باشگاه های فرهنگی ورزشی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، هیات تحقیق و تفحص ۶ ماه برای انجام تفحص و ارائه گزارش کتبی به کمیسیون فرهنگی و صحن مجلس فرصت دارند و در صورت کمبود زمان، با تصویب کمیسیون فرهنگی، مهلت این کمیته سه ماه نیز تمدید خواهد شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
پربازدیدها